KGB vangikongide muuseum otsib külastusjuhti!

Otsime Okupatsioonide muuseumi filiaali KGB vangikongidesse entusiastlikku ja iseseisvat külastusjuhti, kes on väikesele muuseumile vastutustundlikuks perenaiseks või peremeheks. Tööle saab asuda juba mai alguses.

 

Külastusjuhi eesmärk on võõrustada igat muuseumisse sisseastujat justkui head sõpra. Ta hoolitseb selle eest, et huviline lahkuks rahuloleva ja veidi targemana. 

Külastusjuhi peamised ülesanded on:

  • külastajate vastuvõtmine ja nendega suhtlemine;
  • piletimüük ja kassatoimingud;
  • muuseumipoe kauba müük, tellimine ja väljapaneku korraldamine;
  • külastajate teenindamiseks vajalike vahendite tellimine.

Sobid meie ajaloosaadikuks, kui Sulle meeldib toimetada iseseisvalt, oled täpne, Sinus on kuhjaga suhtlemisrõõmu ja oskad kenasti eesti ning inglise keelt (muud keeled tulevad kasuks).

Pakume Tallinna vanalinnas osalist tööaega graafiku alusel. Kauba peale saab konkurentsivõimelise töötasu, väljaõppe ja uuendusmeelse meeskonna.

Kui tundsid, et see kutse on just Sulle, saada meile oma CV ja lühike motivatsioonikiri. Pane kiri teele hiljemalt 15. aprillil 2018 aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Lisainfot küsi samalt aadressilt. Sobivate kandidaatidega võtame ühendust.

Lisainfo KGB vangikongide kohta leiad siit.

 

Free Joomla! template by L.THEME